Oprava nejen koňských dek

Oprava koňských dek

Nově nabízím opravu koňských (psích) dek a potřeb.

 

Deky jsou u koní spotřební zboží, co si budeme.... aby Vám deka ještě chvíli sloužila, nabízím Vám možnost si je u mne nechat opravit.

Jako záplaty používám zbytkový materiál z výroby -  hlavně tedy flees a softsheel, ale mám i skladem kočárkovinu či šusťák s ripstop úpravou (čtvercová mřížka ze silnějších nití, která lépe drží strukturu látky). Při využití těchto zbytků neplatíte nic navíc, již jsou v ceně, barevnice je však omezena. Samozřejmě při rozsáhlejší opravě již budu muset něco připočítat - dozvíte se před zahájením práce.

Dále se snažím hledat materiály, díky kterým by vaše deky mohly sloužit co nejdéle, ale aby se stále vyplatilo výrobek nechat opravit, než zakoupit nový.

 

Nemám možnost praní výrobků.

 

Podmínky přietí do opravy:

  • jen ty ,,čisté,, nemusí být vyprané, chápu, že to není někdy reálné, ale prosím odrbat je kartáčem, smetákem, popř. houbou zvládne snad každý, proto si vyhrazuji právo odmítnutí
  • zvažte, zda má smysl danou věc opravovat, nebude-li lepší koupit novou.
  • opravy a cenu s vámi předem proberu, ať máme představu, jak bude daná věc vypadat
  • je třeba brát v potaz, že opravená věc nebude mít už nikdy stejnou funkci jako nová (vpichy jehly, neorginální materiál apod), nicméně může sloužit jako vrstva či rezerva

Ceník

Odhad ceny proběhne při převzetí výrobku do opravy - nemusíte  se bát, že budete ,,překvapeni,, výslednou částkou. Stejně tak i rozsah prací.

Výběhové koňské deky (nepromokavé, fleesové, stájové, jakákoliv gramáž)

350,-/hodina

Většinou oprava deky vychází na 150 - 250 Kč

 

Podsedlové dečky, bandáže, psí oblečky, ohlávky a jiné

dle domluvy před zahájením práce

 

Dovoluje-li to kapacita: příplatek za expres do 24 hodin + 15% z výsledné ceny.

 

Není v ceně: kování, popruhy, nažehlovací záplaty, popř. jiný individuální speciální materiál (zjednodušeně to co není odstiřh z výroby a musím to speciálně pořídit)

Je v ceně: nitě, materiál, který nemusí odopovídat barevnosti výrobku, šicí čalounický stroj, uskladnění, energie, práce, administrativa ...

 

Připravuji do budoucna: možnost impregnace, a zakoupení výrobků k péči o vybavení

 

Objednávky a domluvit se na opravu můžete na emailu info@maladri.cz či prostřednictvím zpráv na sociálních sítích.

 

Ps: kreslený obrázek najdete na THE IDEA OF ORDER - kde najdete i mnoho jiných obrázků od autorky.