Zdobení

Zdobení – malé detaily, které dokáží udělat velký rozdíl.

 

V mé nabídce si můžete dokoupit zdobení skoro ke všem produktům – protože detaily tvoří celek. Tak popusťte uzdu své kreativitě a fantazii, všechny prvky zdobení řeším individuálně. Objednejte, ozvu se vám, doladíme, vymyslíme.

 1. Lem
 2. Šnůra
 3. Krajka
 4. Prýmek (stužka)
 5. Reflexní proužek
 6. Reflexní paspulka
 7. Prošití
 8. Volán

 

 1. Lem do 2,5 cm

Kontrastní lem je způsob zdobení, který vytváří vizuální efekt pomocí kontrastu mezi barvou nebo vzorem lemu. Lem je šířky 2,5cm.

 

 1. Šňůra

Bavlněná či reflexní šňůra, kterou je možné dozdobit sukni mnoha způsoby. V ceně jsou dvě řady, které si můžete nechat našít nad sebou, ve vlnovkách, nebo propletené.

 

 1. Krajka

Krajka je ozdobná textilie s opakujícím se vzorem. Je vzdušná a průhledná. Krajka vypadá nečekaně dobře na fleesu. Nepřehlédnutelná je na bavlně - ať už je našitá podél okraje sukně či jako její zakončení.Stanadart je do 3 cm, ale samozřejmě se dá na najít i řešení i pro širší.

 

 

 

 1. Prýmek

prýmek je ozdobný detail, který zaujme na první pohled, dodá vašemu outfitu šmrnc. 

Leonský prýmek, který využívám nejčastěji, vyniká třpytem. Základem je metalická stuha, která je ozdobena protkanými lurexovými šňůrkami.

Bývá stříbrný či zlatý, ale najít se dají i jiné barvy či kombinace.

 

 

 1. Reflexní proužek

Dva centimetry široký reflexní pruh nejčastěji našitý cca 1 cm od okraje.  Zvýšíte svou tím viditelnost v horších světelných podmínkách.

 

 1. Reflexní paspulka

Paspulka je ozdobný proužek na okrajích oděvu nebo textilu. Okraj mírně zpevní.

Reflexní paspulka zvyšuje viditelnost nositele za snížené viditelnosti, jako je tma nebo šero. Ideální tedy na zimní vyjížďky! Buďte vidět.

 

Paspulku nejčastěji našívám na softshell, spolu s reflexním proužkem vytváří kombinaci, díky kterým budete originální a ve větším bezpečí - a díky softu - v teple.

 

 1. Prošití

Prošití ozdobným dekorativním stehem, kontrastní nití, nebo jen tak nenápadně – malý drobný detail.

 

 1. Volán

(v přípravě)

Žádná položka